Kontaktinfo till styrelsen

E-post till hela styrelsen: styrelsen@brfposthuset.se

Brevlåda till styrelsen finns på Sysslomansgatan 1.
Brevlådan är längst ner till vänster.

 

Stefan Laffranchi – Ordförande
Uppg 9, plan 7

070-750 6950
stefan@brfposthuset.se

 

 

Fredrik Frank

Fredrik Frank 
Uppg 9, plan 4
076-786 99 11
frank@brfposthuset.se

 

Anna Karlberg
Uppg 9,  plan 4
0730-291479
anna@brfposthuset.se

 

Bernt Edman

Bernt Edman
Uppg 7, plan 7
070-651 19 48
bernt@brfposthuset.se

 

Per Swensson – kassör

Uppg 9, plan 8
070-627 5401
per@brfposthuset.se

 

Camilla Julner

Camilla Julner – sekreterare
Uppg 9, plan 7
0708-67 26 86
camilla@brfposthuset.se

 

 

Joacim Liljeholm

Uppg 9

Joacim@brfposthuset.se

 

<- Tillbaka