Kontaktinfo till styrelsen

E-post till hela styrelsen: styrelsen@brfposthuset.se

Brevlåda till styrelsen finns på Sysslomansgatan 1.
Brevlådan är längst ner till vänster.

Fredrik Frank

Fredrik Frank – ordförande
Uppg 9, plan 4
076-786 99 11
frank@brfposthuset.se

 

Anna Karlberg
Uppg 9,  plan 4
0730-291479
anna@brfposthuset.se

 

Jens Melander
Uppg 1, plan 1

jens@brfposthuset.se

 

Bernt Edman

Bernt Edman
Uppg 7, plan 7
070-651 19 48
bernt@brfposthuset.se

 

Nima Ghorbani
Uppg 1, plan 6
072-573 75 33
nima@brfposthuset.se

 

Camilla Julner

Camilla Julner
Uppg 9, plan 7
0708-67 26 86
camilla@brfposthuset.se

 

Åsa Forsberg

Åsa Forsberg – kassör
Uppg 9, plan 8
070-896 05 15
asa@brfposthuset.se

 

Stefan Laffranchi – sekreterare
Uppg 9, plan 7
stefan@brfposthuset.se

 

Joacim Liljeholm
Uppg 9, plan 8
joacim@brfposthuset.se

 

<- Tillbaka